No 07.08.2017 -10.08.2017 Radio SWH ēterā izskanēs konkurss, kura balvu nodrošina Airwave Sia,  sadarbībā ar Pasaules vadošo klimata tehnikas ražotāju Daikin.

Konkursa ‘’Slengotava’’ aptuvenais ētera laiks ir 17;15 pārraides ‘’Braucamais laiks’’ ietvaros. Konkursa nedēļas balva tiks izspēlēta starp katras nedēļas dienas uzvarētājiem. Savukārt katras dienas uzvarētājam tiks piešķirta pārsteigumu balva no Daikin.

 

Konkursa galvenā balva: Gaisa attīrītājs Daikin MC70L

Daikin sadzīves gaisa attīrītājs ietver sevī  6 dažādus gaisa filtrēšanas, apstrādes un attīrīšanas veidus, kas apvienoti vienā neliela izmēra iekārtā. Šī ir vesela gaisa attīrīšanas un jonizācijas  sistēma, kuras uzdevums ir padarīt mājas vidi veselīgu un nodrošināt medicīniski tīru gaisu telpās ar platību līdz 46m2.

Iekārta attīra mājas gaisu no putekļiem, vīrusiem, baktērijām, smakām un alergēniem. Tā ir īpaši izstrādāta un piemērota cilvēkiem, kam ir dažāda veida alerģijas vai astma.

Īpašā Streamer elektronu izlādes tehnoloģija ir pierādījusi savu darbību praksē, tā neitralizē vīrusus un baktērijas, kā arī 1000 kārt paātrina to sadalīšanos.

Iekārta ir neliela izmēros un ar mūsdienīgs dizains un balto korpusu iekļausies jebkurā interjerā.  Iekārta izceļas ar savu ultra kluso darbību un nelielo enerģijas patēriņu.

Konkursa ietvaros tiks ieslēpti daži termini no kondicionēšanas nozares.

Seko konkursa norisei un klausies radio SWH arī internetā  www.radioswh.lv.