PAR MUMS

Airwave ir labi pazīstams apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu izplatītājs Baltijas valstīs. Mēs šajā nozarē darbojamies kopš 1999. gada. Tā kā mūsu galvenais birojs atrodas Tallinā (Igaunijā), Rīgā un Viļņā ir izvietotas tirdzniecības nodaļas un noliktavas un mūsu centrālā noliktava ir 2000 m2 platībā, mēs nodrošinām preču piegādi Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, tāpēc esam labs partneris uzņēmumiem, kas vēlas ienākt Baltijas tirgū.

Airwave produktu klāstā ietilpst: siltumsūkņi, gaisa kondicionētāji, gaisa apstrādes iekārtas, gaisa mitrinātāji, gaisa mitruma savācēji, uzstādīšanas materiāli un instrumenti. Airwave ir šādu ražotāju produktu pilnvarotais izplatītājs: Daikin, Thermia, Midea, Wolf, Condair  un vairāku citu ražotāju. Produktu pieejamība var būt atkarīga no valsts.

Tehniskajai apkopei ir nozīmīga loma produktu/risinājumu nodrošināšanas procesā, tāpēc esam izveidojuši uzticamu tehniskās apkopes komandu, kas rūpējas par rezerves daļu piegādi, produktu remontu un tehnisko apkopi. Tehniski labi nodrošinātie un izglītotie tehniskās apkopes inženieri un tūlītēja vairuma rezerves daļu pieejamība, ko nodrošina centrālā noliktava, garantē mūsu klientu uzticību un pilnīgu apmierinātību.

Mūsu klienti ir profesionāli gaisa kondicionēšanas sistēmu nozares uzņēmumi, saldēšanas, apkures un santehnikas nozares darbuzņēmēji un gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu uzstādītāji. Kopējais regulāro klientu skaits visās 3 Baltijas valstīs pārsniedz 200 uzņēmumus.