Picture21

SIA Airwave jau maija beigās visiem montāžas uzņēmumiem, kā arī  visiem kondicionēšanas sistēmu meistariem un lietotājiem piegādās jaunākās paaudzes Midea gaisa kondicionierus. Tas ir sienas tipa kondicioniera jaunākais modelis ar A++ klases energoefektivitātes parametriem, kas būs pieejams split un multi split versijā, tātad vienots dizains būs pieejams atsevišķiem kondicionieriem un kondicionieriem, kas izvietoti vairākās telpās ar vienotu ārējo bloku. Vienotais dizains proporcionāli mainot izmēru tiks saglabāts visos pieejamos jaudas izmēros no 2,5-7,0 kW.

Midea Blanc apvienos sevī visas jaunākās tehnoloģijas, turklāt atšķirībā no citiem uz pasūtījumu izgatavotiem OM brendiem, tas saturēs premium klases komponentes un visas iespējamās funkcijas un papildiespējas būs iebūvētas jau ražotāja rūpnīcā. Tādējādi  Midea Blanc, jau standarta rūpnīcas komplektācijā būs aprīkots ar ‘’Low ambient cooling’’ bloku, kas ļaus to izmantot dzesēšanai arī pie zemām āra gaisa temperatūrām.

Laba ziņa ikvienam ir tā, ka Midea Blanc tiks piedāvāts par ļoti atraktīvu cenu, kas padarīs jaunākās paaudzes Inverter tehnoloģijas produktu pieejamu jebkuram pasūtītājam.