Kopš 2014 gadā Daikin prezentēja savu otrās paaudzes dizaina modeli EMURA, tas ir iekarojis visu dizaineru sirdis un viennozīmīgi ir kļuvis par pārdotāko dizaina modeli pasaulē. Emura modelim piemīt tik unikālas liekuma līnijas, ka to nav iespējams sajaukt ne ar ko citu. Standartā šis modelis tiek piedāvāts ar matēti balts vai ar matēti sudrabotu priekšējā paneļa krāsojumu.

Šis modelis ir tik izsmalcināts un skaists, ka daudzi dizaineri to iekļauj savu klientu interjerā, taču dažkārt klientiem ir vēlme to izcelt vel vairāk, piešķirot tam unikālu noformējumu. Balstoties uz šo pieprasījumu, mēs piedāvājam noformēt šo iekārtu atbilstoši klienta pieprasījumam. Tagad pēc speciāla pasūtījuma iekārtas priekšējais panelis var tikt nokrāsots jebkurā RAL krāsu paletes tonī, saturēt vai nesaturēt iekšējo spīdumu, turklāt panelis var tikt pārklāts ar spīdīgu vai matētu galējo apstrādi.

Šādi noformēts priekšējais panelis var pilnībā saplūst ar telpas sienu krāsojumu, vai pretēji tam veidot kontrastu ar to, pieskaņojoties citiem interjera priekšmetiem vai mēbelēm. Priekšējais panelis tiek uzstādīts uz oriģinālas baltas vai tumši pelēkas pamatnes, saglabājot visus ražotāja marķējumus un pilnu ražotāja garantiju.

Emura ir unikāla Daikin iekštelpu bloku sērija, kas tagad ir pieejama vairākās jaudās ar 2 dažādiem aukstumaģentiem: FTXG ar R 410  vai FTXJ ar R 32.

EMURA iekštelpu bloki pielāgoti izmantošanai dažādos pielietojumos un slēgumos. Tie var tikt uzstādīti parastā split sistēmā tādējādi izpildot  kondicioniera vai siltumsūkņa funkciju atkarībā no pieslēgtā ara bloka. Tāpat tie var tikt izmantoti  multi split sistēmās ar vairākiem iekštelpu blokiem un jauktā VRV slēgumā.

Individuāls iekštelpu bloka noformējums ir pieejams uz pasūtījumu, tā izpildes laiks un izcenojumi ir precizējami Sia Airwave birojā.