Iepazīsties ar Jaunākajiem produktiem AW Apkures produktu katalogā.

Lai informētu iedzīvotājus- un tieši gala patērētājus ar jaunākajiem pieejamajiem risinājumiem apkures mājsaimniecību apkures un gaisa apstrādes jomā Airwave ir izdevis pirmo preču katalogu.

Apkures risinājumu katalogā Nr 01.2017 ir apskatīti sekojoši temati:

  • Siltumsūkņu salīdzinājums ar granulu katliem
  • Jaunākie siltumsūkņu modeļi
  • Labas ziņas sašķidrinātās gāzes lietotājiem
  • Kāpēc tieši Daikin, kāpēc pie Airwave?

Katalogs ir labs palīgs gala lietotājam izvēloties apkures risinājumu nākošajām sezonām. Tajā ir ietverta informācija par sezonas aktuālākajiem produktiem un to cenām. Papildus tam, tajā ir ietverta noderīga informācija par siltumsūkņu priekšrocībām salīdzinot ar iepriekš augsti pieprasīto granulu apkuri.

Ja neesi saņēmis šo preču katalogu tad to var lejup lādēt no mūsu mājas lapas sekojot šai saitei  Airwave Akures risinajumu katalogs 01_2017   vai pieteikties kataloga saņemšanai pa pastu, nosūtot pieprasījumu uz info@airwave.lv.

Mēs rūpējamies par saviem klientiem un cenšamies viņiem nodrošināt kvalitatīvu servisu un garantiju bez uzspiestām ilgtermiņa saistībām. Ja Jūsu reģionā montāžas uzņēmums nepiedāvā Daikin Thermia vai Wolf klimata tehniku, apgalvo, ka tā nav piemērota konkrētajam reģionam, vai Jūs vienkārši nezināt pie kā griezties, griezieties tieši pie mums, mēs organizēsim uzstādīšanu un apkalpošanu garantijas un pēc garantijas periodā.