Altherma 3 paaudzes siltumsūknis gaiss – ūdens vēl ērtāks un vēl efektīvāks.

 

Daikin – pirmais Pasaulē ir laidis klajā jaunu paaudzi ar gaiss- ūdens siltumsūkņiem kas ir aprīkoti  ar jauno aukstuma aģentu R32, tādā veidā atkārtoti apliecinot savu nozares līdera statusu.

Jaunās paaudzes siltumsūkņi satur virkni revolucionāru jaunievedumu, tādā veidā tie ir kļuvuši vēl ekonomiski un ērtāki gan ierīkošanā, gan lietošnā.

Pateicoties pārejai uz jaunās paaudzes aukstuma aģentu R 32, 3 paaudzes Daikin siltumsūknis spēs nodrošināt apkures sitēmā 65 oC  temperatūru darbojoties kompresora apsides režīmā un neizmantojot papildus sildītājus.

Iekārtā ir iebūvēts vairums hidraulisko komponentu, kas nepieciešami pilnvērtīgai ēkas apkures sistēmas apsaistei. Tas nozīmē, ka iekārtas montāža var tikt veikta īsos termiņos, turklāt komponentu sagādei, salāgošanai un savienošanai nebūs jātērē papildus līdzekļi un resursi. Tie neaizņems papildus vietu un uzmontēta iekārta estētiski iederēsies interjerā.

Komplektācijā ir iekļauts viegli apkalpojams magnētiskais filtrs, kas ļaus apkures sitēmu attīrīt no nogulsnēm un metāla daļiņām un tādā veidā uzlabojot caurplūdi un paaugstinot arī iepriekš izbūvētu apkures sistēmu efektivitāti.

Jaunajā iekārtā ir pielietota pilnīgi jauna vadības koncepcija. Visa vadība un regulēšana notiek ar 2 rullīšiem un 3 pogām. Visas vadības komandas tiek izgaismotas uz krāsaina ekrāna intuitīvu piktogrammu un izvērsta paskaidrojuma formā, kas ļauj iekārtu vadīt un programmēt pat bez pamatzināšanām. Iekārta ir apgādāta ar Daikin inteliģentās acs sensoru, kas ļauj novērot notiekošo attālināti. Ir iespēja vadīt un programmēt siltumsūkņa adrbību caur aplikāciju.

Video par vadības moduli ir šeit:

 

Jaunā sērija sevī iekļauj 3 jaudas: 4;6; un 8 kw, kas ir pieejamas kombinācijā ar 180 vai 230 l tvertni un modulējamas jaudas palīgsildītāju.

Īpaši svarīgi, ka iekārta paredzēta izmantošanai un spēs darboties arī īpaši aukstos klimatiskos apstākļos. Ražotājs garantē nevainojamu iekārtu darbību līdz pat -25oC un nominālās jaudas saglabāšanu līdz pat -20oC.

Iekārtas āra bloks ir aprīkots ar unikālu Daikin Swing kompresosru un brīvi stāvošu siltummaini, kas ļauj izvairīties no liekiem enerģijas patēriņiem arī atkausēšanās laikā. Siltumsūkņa lietotājam tas nodrošinās efektīvu iekārtas darbību visā ziemas perioda laikā neizmantojot palīgsildītājus.

Sekojot iekārtu dizaina tendencēm ražotājs ir paredzējis iekārtas izgatavot 2 krāsu toņos: balts+melns un pelēks+melns.