Aicinām apmeklēt mūsu stendu izstādē Māja I 2017.

Sia ‘’Airwave ‘’ aicina apmeklēt izstādi Māja I -2107 no 9-12.martam. Šogad Airwave stenda noformējums  būtiski atšķirsies no iepriekšējiem gadiem, jo stends tiek veidots ciešā sadarbībā ar vadošo sadzīves siltumsūkņu montāžas uzņēmumu Sia Commodus.

Mūsu stendā izstādes apmeklētājiem būs iespēja tiešā veidā komunicēt ar montāžas uzņēmumu, kas ir uzstādījis ievērojamu daudzumu gaiss – gaiss, gaiss -ūdens un zemes siltumsūkņus, un saņemt tūlītēju konsultāciju par siltumsūkņa pielietojumu Jūsu mājokļa apkurei.

Viens no interesantākajiem eksponātiem būs Daikin jaunais siltumsūknis FTXM25M, kas pateicoties darbībai ar Daikin izstrādāto aukstumaģentu R32 atbilst A+++ klasei sildīšanas un dzesēšanas parametros. Protams stendā neizpaliks arī jau pazīstamie, ar labām klientu atsauksmēm bagātie, Ziemeļvalstu klimatam paredzētie, siltumsūkņu modeļi FTXLS un unikālie siltumsūkņi ar gaisa mitrināšanu un svaigā gaisa padevi FTXZ.

Balstoties uz iepriekšējo gadu augsto pieprasījumu no klientu un telpu dizaineru puses, šajā izstādē prezentēsim  Daikin individuāla krāsojuma Emura modeļus. Izstādīsim modeļus ar pērļu baltu, sarkana perlamutra un spīdīgi melnu krāsojumu.

Daikin gaiss-ūdens siltumsūkņa hidromodulis tiks izstādīts ar radiatora un siltās grīdas paraugu un protams Daikin Inverter zemes siltumsūkni, kas saskaņā ar testa rezultātiem ir uzskatāms par labāko zemes siltumsūkni savā segmentā.

2017 gadā Daikin savu produktu klāstu papildinās ar jaunas paaudzes kompakto gāzes katlu. Informācija par šo produktu un tā tehniskajiem parametriem būs pieejama mūsu stendā, taču pašas iekārtas prezentācija Latvijā notiks rudens izstādē Māja- dzīvoklis 2017.

Gaidām apmeklētājus izstādes 1 hallē  Airwave/Commodus apvienotajā stendā 3009 halles pašā vidū. Sekojiet gaismas norādēm.